Wizyta Absolwentów w WIM
W dniu 20 września 2024 roku Wojskową Akademię Techniczną odwiedziła kilkunastoosobowa grupa absolwentów, którzy w 1981 r. ukończyli Wydział Mechaniczny (obecnie Wydział Inżynierii Mechanicznej), specjalność materiały pędne i smary (promocja 1980 r.). Organizatorem spotkania był pan ppłk rez. dr inż. Zygmunt BIAŁKA. Opiekunem spotkania ze strony Wydziału był Prodziekan ds. Studenckich WIM, ppłk dr inż. Krzysztof GOCMAN.
Wizyta absolwentów Wydziału …